Kontakt

Formularz kontaktowy

Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim sp. z o.o.

Adres

13-300 Nowe Miasto Lubawskie ul. Mickiewicza 10

Email

zoznowemiasto@wp.pl

Telefon

564724100

Poradnia chirurgiczna

tel.: 564724120
godziny przyjęć

Poradnia dermatologiczna

tel.:564724124
godziny przyjęć

Poradnia onkologiczna

tel.: 564724124
godziny przyjęć

Poradnia urologiczna

tel.: 564724124
godziny przyjęć

Poradnia diabetologiczna

tel.: 564724127
godziny przyjęć

Poradnia logopedyczna

tel.: 564724167
godziny przyjęć

Poradnia chorób płuc i gruźlicy

tel.: 564743189
godziny przyjęć

Oddział chorób wewnętrznych

sekretariat oddziału tel.: 564724116

gabinet lekarski tel:
e-mail: wewnetrzny@szpitalnml.pl

Oddział chirurgiczny

sekretariat oddziału tel.:564724107
e-mail: chirurgia@szpitalnml.pl

Oddział dziecięcy

sekretariat oddziału tel.: 564724123
e-mail: dzieciecy@szpitalnml.pl

Oddział ginekologiczno położniczy

sekretariat oddziału tel.: 564724125
e-mail: ginekologia@szpitalnml.pl

Oddział urologii jednego dnia

sekretariat oddziału tel.: 564724124
e-mail: @szpitalnml.pl

 
 
Laboratorium

tel.: 564724156
e-mail: laboratorium@szpitalnml.pl

Pracownia RTG

tel.:564724111
e-mail: rth@szpitalnml.pl

Pracownia USG

tel.: 564724111
e-mail: rtg@szpitalnml.pl

Endoskopia

tel.: 564724142
e-mail: gastro@szpitalnml.pl

Nieinwazyjnej Diagnostyki Układu Krążenia

tel.: 564724116
e-mail: wewnetrzny@szpitalnml.pl

Dyrektor

Bogumił Kurowski

tel.: 564724162
e-mail: dyrektor@szpitalnml.pl

Obsługa sekretariatu

Joanna Wlazło

tel.:564724162    fax.: 564742358
e-mail: sekretariat@szpitalnml.pl

Pielęgniarka naczelna

Mariola Haska

tel.: 564724163
e-mail: mariolahaska@szpitalnml.pl

Główny księgowy

Wioletta Jaroszewska

tel.: 564724140
e-mail: wjaroszewska@szpitalnml.pl

Księgowa

Iwona Gószkowska

tel.: 564724140
e-mail: igoszkowska@szpitalnml.pl

Księgowa

Sylwia Gerke

tel.: 564724140
e-mail: sgerke@szpitalnml.pl

Kadry

Renata Rynkowska

tel.: 564724169
e-mail: rrynkowska@szpitalnml.pl

Rejestr Usług Medycznych /Inspektor Danych Osobowych

Gabriela Milc

tel.: 564724150
e-mail: gmilc@szpitalnml.pl/iod@szpitalnml.pl

Zamówienia publiczne

Halina Lewandowska

tel.: 564724108
e-mail: hlewandowska@szpitalnml.pl

Dział gospodarczo Remontowy/Inspektor BHP

Alicja Prusakowska

tel.: 564724108
e-mail: aprusakowska@szpitalnml.pl

Statystyka i dokumentacja medyczna

Marta Haska

tel.: 564724147
e-mail: mhaska@szpitalnml.pl

Informatyk

Dariusz Goździewski

tel.: 564724166
e-mail: dariuszgozdziewski@szpitalnml.pl