Send Us A Message

Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim sp. z o.o.

Adres

13-300 Nowe Miasto Lubawskie ul. Mickiewicza 10

Email

zoznowemiasto@wp.pl

Telefon

564724100

   
  

ADMINISTRACJA

OSOBATELEFONMAIL

Dyrektor

Bogumił Kurowski

56 4724 160dyrektor@szpitalnml.pl
Obsługa sekretariatu
Joanna Malinowska

56 4724 162

fax. 564742358

zoznowemiasto@wp.pl

Naczelna pielęgniarek

Mariola Haska

56 4724163mariolahaska@szpitalnml.pl

Księgowość

Wioletta Jaroszewska

Dorota Ćwiklińska

Iwona Gószkowska

56 4724 140 

Kadry

Renata Rynkowska

56 4724 169 rrynkowska@szpitalnml.pl

Rejestr Usług Medycznych /Inspektor Danych Osobowych

Gabriela Milc

564724 150

56 4724166

 gmilc@szpitalnml.pl

iod@szpitalnml.pl

Zamówienia publiczne

Halina Lewandowska

 56 4724 108hlewandowska@szpitalnml.pl

Dział gospodarczo remontowy/Inspektor BHP

Alicja Prusakowska

 56 4724 108aprusakowska@szpitalnml.pl
Statystyka i dokumentacja medyczna
Marta Haska
56 4724 147 mhaska@szpitalnml.pl
Informatyk

Dariusz Goździewski

56 4724 166dariuszgozdziewski@szpitalnml.pl