Teleporady

W związku z zaleceniami wydanymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwo Zdrowia stanowczo odradzamy wizytę w Poradniach Specjalistycznych Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim sp. z o. o. Przebywanie w poczekalniach poradni potencjalnie grozi zarażeniem koronawirusem. Jeżeli to możliwe proszę pozostać w domach. W przypadku zaistnienia konieczności kontaktu z lekarzem udostępniamy dla Państwa możliwość rejestrowania się na konsultacje telefoniczne z naszymi lekarzami.

W ramach porady telemedycznej lekarz może wystawić zarówno e-receptę, jak i elektroniczne zwolnienie lekarskie, zgodnie ze wskazaniami medycznymi.

Jednocześnie informuję, że od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania zawiesza się realizację planowych hospitalizacji i badań endoskopowych. Informacji w tym zakresie można uzyskać:

ODZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

ODDZIAŁ WEWNĘTRZNY

ODDZIAŁ DZIECIĘCY

ODDZIAŁ CHIRURGICZNY

PORANIA DERMATOLOGICZNA

PORANIA DIABETOLOGICZNA

PORADNIA LOGOPEDYCZNA

PORADNIA NEONATOLOGICZNA

PORADNIA ONKOLOGICZNA

PORADNIA UROLOGICZNA

PORADNIA CHORÓB PŁUC I GRUŹLICY

PORADNIA CHIRURGICZNA

AMBULATORIUM: 564724117

CENTRALNA IZBA PRZYJĘĆ : 564724118

PRACOWNIA ENDOSKOPOWA: 564724142

RTG/USG (TYLKO  PRZYPADKI PILNE)

LABORATORIUM  (TYLKO PRZYPADKI PILNE)

Polityka cookie Przez używanie strony szpitalnml.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą Polityką plików cookie. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania tej strony. Co to są ciasteczka? Ciasteczka (ang. cookies) to niewielkie pliki, zapisywane i przechowywane na twoim komputerze, tablecie lub smartphonie podczas, gdy odwiedzasz różne strony w internecie. Ciasteczko zazwyczaj zawiera nazwę strony internetowej, z której pochodzi, „długość życia” ciasteczka (to znaczy czas jego istnienia), oraz przypadkowo wygenerowany unikalny numer służący do identyfikacji przeglądarki, z jakiej następuje połączenie ze stroną internetową. Do czego używamy ciasteczek? Strona szpitalnml.pl używa ciasteczek w różnych celach: by strona działała szybciej i była łatwiejsze w użyciu, aby lepiej dopasować dostępne treści do Twoich oczekiwań i zainteresowań, do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk, które pozwalają nam zrozumieć jak ludzie używają naszej strony i pomagają w poprawianiu jej funkcjonalności i zawartości. Używając ciasteczek w wyżej opisany sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach. Jak długo przechowywane są dane w ciasteczkach? Na szpitalnml.pl mogą być używane dwa rodzaje ciasteczek – sesyjne oraz stałe. Te pierwsze pozostają na Twoim urządzeniu jedynie podczas korzystania ze strony. Ciasteczka stałe pozostają na Twoim urządzeniu tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu kiedy je usuniesz. Rodzaje ciasteczek używanych na szpitalnml.pl konieczne do działania strony poprawiające wydajność poprawiające funkcjonalność Czy używamy ciasteczek podmiotów trzecich? Nie, korzystając z tej strony nie otrzymasz ciasteczek pochodzących od podmiotów trzecich takich jak np. Facebook, Google, Twitter, a także od firm realizujących kampanie reklamowe na zlecenie reklamodawców. W jaki sposób mogę zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek albo je usunąć? Każdy rodzaj przeglądarki oferuje możliwość blokowania i kasowania plików cookie. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookie można uzyskać, korzystając pomocy lub instrukcji obsługi danej przeglądarki.